Přeskočit na hlavní obsah

LadyBox Leden 2014

Dneska po dlouhém čekání dorazil LadyBox 


Krabička mě naprosto zaujala - je nádherná.


Moc moc jsem se těšila na její obsah.

Jako první co jsem vzala do ruky 3v1 kartáček na řasy a obočí.Je to speciální limitovaná edice značky Ladybox.Jako druhý produkt co jsem vzala do ruky byl Denní krém 
Dermacol Lift & Matt (50ml)
Je to hydratační,dlouhodobě zmatňující krém s obsahem aktivní složky EVERMAT,která až o 32% snižuje tvorbu kožního mazu.Extrakt z mořských řas aktivuje přirozený proces regeneraci buněk a redukci vrásek.
 (Je ideální pod make-up).
Už se těším až vyzkouším.Jako další jsem vzala Regenerační šampon Goldwell Dualsenses (100ml) cestovní balení.
Je určený pro suché a lámavé vlasy.Jev limitované edici s vůní Precious Darling.Nádherně voní,rozhodně vyzkouším.Co mě hodně zaujalo byl makeup od značky Jelly Pong Pong (Fair).
Minerální makeup,který poskytuje optimální krytí a zároveň nevysušuje pleť.Makeup je hedvábně jemný a obsahuje minerální pigmenty,které pleti poskytnou přirozenou ochranu před sluncem.
Dalším produktem byla Pleťová oční maska Le Chaton (plné balení).
Maska je určená pro jemnou pleť kolem očí,kterou by měla rozjasňovat a zklidňovat.
Obsahuje syrovátku z kozího mléka,extrakt z orchideje,mořského planktonu a pomeranče.Dále mě potěšil bonus v podobě voucheru na fenomén zvaný bubble-tea, od společnosti Bubbleology. Jedná se o kartičku, se kterou máte po aktivaci 66% slevu a spolu s registrací dostanete kredit na nákup 50 Kč. Seznam míst kde je bubbletea naleznete na stránkách http://www.bubbleology.czA jako poslední produkty v krabičce jsou pytlíčkové vzorečky
 Guenerve (3x20ml).
Jedná se o sadu pro formování postavy,která obsahuje prohřívací gel,chladící gel a výživný a zpevňující tělový krém.Opět se krabička povedla a její obsah mě moc potěšil,už se těším až vše vyzkouším.:-)