Přeskočit na hlavní obsah

Paletky 12 očních stínů


Ahojte všichni,
dneska vám představím dvě úžasný paletky, který jsem si opravdu zamilovala.
Nad jednou jsem uvažovala hodně dlouho jestli si ji mám pořídit a ta druhá mě velmi překvapila když mi přišla. Vrhneme se teda rovnou na to.
1) Sleek MakeUp i-Divine Au Naturel
Koupila jsem: u skvělé Blogerky a Youtuberky  Peti LovelyHair
Stála mě 259 Kč


Co se týče vzhledu (obalu), u mě má Sleek jedničku. Každá paletka je zabalená v papírové krabičce a když ji otevřete, vidíte černou matnou paletku s lesklým černým nápisem.Balení vypadá prostě luxusně!V paletce je i veliké zrcátko, které nezkresluje. No a také i nějaký ten pěnový aplikátor. Každý stín má svůj název. Uvnitř balení je fólie, na které názvy stínů jsou. 
V paletce je 12 neutrálních stínů, se kterými dokážete vykouzlit jak krásné denní líčení, tak ale i večerní. Najdete zde matné, ale i krásně třpytivé stíny. V téhle paletce si svůj odstín  vybere každý protože v ní najdete jak teplé, tak studené odstíny, včetně opravdu černo-černé barvy, kterou můžete využít jako linky.


Stíny jsou nádherně máslové. Pigmentace je super, matné stíny nejsou moc pigmentované a  na ruce nejsou moc vidět, ale na víčku jsou krásné, když nanesu krémovou tužku místo primeru, ale ty třpytivé jsou boží. 
Všechny jsem ještě nepoužila na líčení, ale i tak jsem moc spokojená.2) Urban Decay NAKED 2
eBay 

Na začátku bych chtěla napsat, že jsem byla naprosto překvapená, že mi přišla právě
 NAKED 2 a to protože jsem čekala nějakou obyčejnou paletku taky za tu nízkou cenu a navíc na eBay nebyl vůbec popis a já jsem nic takového nečekala.
No a když mě přišel balíček a já to otevřela a vykouklo na mě tohle tak jsem se tvářila jako opařená, no prostě BOMBA tuhle paletku jsem chtěla, ale bylo mi dát tolik peněz za ni líto. A teď ji mám.


 Elegantní krabička,vybavená velkým zrcátkem pro líčení i případné úpravy. (Nutno odstranit ochrannou folii)  Součástí balení je i oboustranný štěteček pro přesné a precizní nalíčení.


Báječná paletka 12 kouřových a třpytivých odstínů očních stínů. S odstíny od matné tělové, přes zářivě třpytivou zlatou či stříbrnou až po tajemnou černou vytvoříte hotové zázraky. 


 1. Foxy - matná tělová barva se žlutým podtónem
 2. Half Baked - úžasná zlatá barva, jemně lesklá a neuvěřitelně pigmentovaná, jedna z nejhezčích zlatých barev stínů
 3. Booty call - světlá champagne barva s jemným leskem. Pěkná pro projasnění vnitřního koutku oka nebo pod obočí
 4. Chopper - metalický růžovo-oranžový odstín, obsahuje stříbrné mikro třpytečky.
 5. Tease - matná šedo-fialová
 6. Snakebite - středně hnědá se zlatým odleskem - úžasně pigmentovaný odstí


 1. Suspect - světlý, leský zlato-béžový odstín 
 2. Pistol - lesklá šedá barva
 3. Verve - stříbrno-bílý odstín
 4. YDK - metalická bronzová barva se studených nádechem
 5. Busted - lesklá tmavě hnědá barva
 6. Blackout - matná černo-černá barva.Pigmentace je úžasná, hlavně u těch třpytivých odstínech. Stíny mají krásnou máslovou 
texturu.Co dodat obě paletky jsou úžasné a jsem moc spokojená, že je mám.
Mějte se krásně. :-)