Přeskočit na hlavní obsah

Paletka W7 In The Night


Ahoj všichni,
dneska tu pro vás mám recenzi na paletku značky W7 IN THE NIGHT.
A nebudeme se zdržovat půjdeme rovnou na to.Paletka obsahuje 12 očních stínu v tónech  fialové, šedé, burgundy a růžové.
Všechny kromě černé, jsou se shimmerem nebo třpytkami. Koupila jsem ji na stránkách http://www.galaxieprani.cz/ Cena za paletku je 199 Kč a to mě přijde dobré.

Stíny jsou docela dobře pigmentované a docela fajn se s nimi pracuje. Já používám pod každé stíny bázi pod oční stíny, protože báze stíny zvýrazní a udrží celý den na oku.
Stíny u těch vanilkových a podobných odstínů je pigmentace horší a jsou vhodné spíše na rozblendění. Dají se použít i jako základní barva na víčko, na kterou budete nanášet další odstíny, ale samy o sobě moc velkou parádu neudělají. Tmavší stíny jsou pigmentované lépe než ty světlé. 


Konzistence stínů je sušší a nejsou příliš tvrdě slisované. A to znamená, že docela práší a dá se říci, že se drobí. Díky tomu také při nanášení mohou opadávat pod oko. 

Všech 12 stínů má i své jméno 


UKÁZKA LÍČENÍ


SHRNUTÍ

+ obal
+ docela dobrá pigmentace
+ cena 

- prášivost 
- horší pigmentace u světlého stínu


Snad se vám recenze líbí a dejte vědět pomocí komentáře zda také vlastníte nějakou tu paletku W7.

Komentáře

  1. Paletka vypadá moc pěkně, taky jsem na ní koukala, ale teď jsem dostala dost barevných paletek, takže jí asi momentálně oželím.

    Maru UltimateChic

    OdpovědětVymazat

Okomentovat