Přeskočit na hlavní obsah

Můj nákup Dermacol


Ahoj všichni, 
v sobotu jsem udělala menší  nákup na eshopu Dermacol Zde
Na těchto stránkách jsem nakupovala poprvé, vždycky jsem produkty od Dermacolu nakupovala v drogerii, ale vždycky je jednou poprvé. No a musím říct, že jsem s eshopem spokojená v sobotu jsem učinila objednávku a v úterý byla doručena. Určitě uskutečním nákup i příště.

Teďkom něco málo o značce Dermacol.

Česká kosmetika Dermacol má své počátky v 60. letech ve Filmstudiu Barrandov v Praze. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku byla tato spolupráce lékařských principů a expertů na filmový make-up úspěšná. V té době značka uvedla krycí make-up Dermacol – jeden z prních v Evtopě a na světě vůbec. Licenci na produkt prodal Dermacol v roce 1969 až do Hollywoodu. S přípravky značky Dermacol se kromě USA a evropských zemí lze setkat také v Kanadě, Austrálii a řadě zemí Středního a Blízkého východu.
Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Česku synonymem pro make-up. Každý čtvrtý prodaný make-up v České republice je právě od značky Dermacol. Každý pátý přípravek z péče o tělo je také Dermacol.

Filozofie značky Dermacol

Dermacol chce poskytovat kvalitní péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, zda jde o pleť mladou, zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou.
Dermacol výrobky splňují přísné nároky na kvalitu spojenou s nejnovějšími poznatky výzkumu v kosmetologii. 
Klinické testy výrobků probíhají pod přísnou kontrolou Státního ústavu v Praze v souladu s legislativními standardy Evropské unie.
Většina pleťových, tělových a dekorativních výrobků Dermacol je hypoalergenní. 
Dermacol produkty obsahují účinné látky speciálně vyvinuté ve Francii, Itálii, Španělsku, Německu a Japonsku.
Finální výrobky značky nejsou testovány na zvířatech.

Můj nákupAROMA RITUAL SHOWER GEL - PEAR WILLIAMS

250 ml
59 Kč

Miluji sprcháče od Dermacol krásně voní a na kůži jsou příjemný, proto padla volba na tento s vůní hrušky. LONGLASTING LIPSTICK

08
4,38 g
159 Kč

Krémová rtěnka s dlouhotrvajícím efektem až po dobu 6ti hodin.

Tuto rtěnku od Dermacolu jsem ještě neměla a strašně se mi líbí to clic otvírání. Už se moc těším až ji vyzkouším.Rtěnka je krásně pigmentovaná.


DUO EYE SHADOW 02

3 g
179 Kč

Tyto stíny jsem také neměla a moc se mi líbí ten tmavý stín vypadá modře, ale na světle hází krásné fialové odlesky. Ten světlí stín moc pigmentovaný není, ale na nějaké to denní líčení bude dobrý.BLUSH & ILLUMINATOR 02

8,5 g
249 Kč

Krásná broskvová barvička je teda hodně pigmentovaná, takže s ní opatrně při nanášení.
Co mě mile překvapilo byla nádherná vůně. Moc se mi tvářenka líbí.MOON TOUCH MOUSSE EYE SHADOW 13

4,9 g
149 Kč

Krásné pěnové oční stíny, které jsou růžové barvičky a mají v sobě krásné zlaté třpytky.
 Moc se mi líbí a těším se až je pořádně vyzkouším.
Tak to by byl celý můj nákup v eshopu Dermacol. Snad se vám článek bude líbit.


Komentáře

Okomentovat